TALLINNA LASTETEATER LEPATRIINU
  Rohkem teavet ja etenduste tellimine - Tel.56 626 196
"TERVES KEHAS TERVE VAIM"
 Etenduses võetakse luubi alla nii aktiivne liikumine, tervislik toitumine kui ka uute teadmisete omandamine! Tulemas suur spordipidu kus lapsed saavad näidata oma oskusi erinevatel spordialadel. Peategelastel tuleb päris tõsiselt selleks  ürituseks harjutada ja pingutada. Kuidas see neil õnnestub ja mida uut nad õpivad ja teada saavad - seda juba etenduses. Lustakas kuid õpetlik lugu  erinevas vanuses lastele!  
-------------
------
"KÕIGE HELGEM PÄEV”
Lugu poisist kes elab öösel oma fantastilistes unenägudes ja ka päeval ta muudkui unistab ja unistab ega saa enam hästi arugi mis toimub unes ja mis ilmsi. Sõbrad ja lähedased on tema fantaasijatest nii tüdinenud, et otsustavad pisut nalja teha ja tema mängu kaasa mängida. Kas see toob poisi fantaasiamaailmast tagasi maapeale või viib hoopis teised temaga kaasa lendama? Kuidas lugu lõpeb, seda näete juba etenduses !
ETENDUSTE TELLIMINE  Tel 56 626 196   e-kirja saad meile saata SIIT
----------
--------
--------
--------
JÕULUETENDUST “KÕIGE HELGEM PÄEV” SAAB TELLIDA KOOS JÕULUVANAGA !!!
TALLINNA LASTETEATER LEPATRIINU
------
-------------------------------------
2017 Tallinna Lasteteater Lepatriinu
------------------------------------
TALLINNA LASTETEATER LEPATRIINU ON AIVO SADAMA EESTVEDAMISEL TEGUTSENUD ALATES AASTAST 2006. MEIE SOOV ON PAKKUDA NOOREMALE PUBLIKULE TEATRIELAMUST MIS ON ÜHTVIISI NII LÕBUS KUI KA ÕPETLIK.
ETENDUSTE TELLIMINE Tel 56 626 196 e-kirja saad meile saata SIIT
Rohkem teavet ja etenduste tellimine Tel.56 626 196